Zámky na klíč

V nabídce jsou všechny běžné trezorové zámky na klíč. Není možné je mít všechny zveřejněné. Pokud máte zájem o nějaký konkrétní model, výrobce klíčového zámku, napište a my uděláme nabídku a k tomu třeba další alternativu. V ČR nikdo zámky nevyrábí, takže se musí dovážet. Obvykle z Německa, Nizozemí, Itálie a USA. Běžné zámky bereme ve velkém množství najednou, takže cena je nižší a cena dopravy se rozloží. Nabízíme jen léty prověřené značky předních výrobců Mauer, STUV, Cawi, FAS...

70011 Mauer Primus ve třídě C

Trezorový zámek na klíč Mauer 70011 v nejvyšším zabezpečení, ve třídě C podle EN 1300

8631 Kč
s DPH

70076 Mauer Variator ve třídě B

Trezorový zámek Mauer 70076 Variator je zajímavý tím, že je možné ho "naučit" nové klíče. Certifikovaný do vyšší bezpečnostní třídy B.

3444 Kč
s DPH

73042 Mauer - trezorový zámek

Oblíbený trezorový zámek ve třídě A, který rovnou blokuje dveře trezoru. Používaný například na sejfech NS, podobných sejfech a vnitřních schránkách s nižší bezpečností.

901 Kč
s DPH

78091 Mauer nejmenší certifikovaný zámek

Na trhu nejmenší trezorový zámek na klíč. V certifikované třídě A podle EN 1300. Velikost jen 60 x 36 a jen 18 mm vysoký.

1100 Kč
s DPH

Kontakt

Konstrukce zámků

přímo blokující trezorový zámek

Přímo blokující

Certifikované i když takové základní zámky, která blokují přímo otevření. Jsou tedy na trezoroech v nižším zabezpečení, jednoplášťových a nebo na vnitřních schránkách, prodejních automatech apod.

Rozvorový zámek

Zámek nepotřebuje ovládací kliku. Sám převádí pohyb do stran. Typicky otočíte klíčem a tím se stáhnou i blokovací čepy. Také jako elektronický zámek.

rozvor blokující trezorový zámek

Zámek do rozvorů

Asi nejčastější provedení trezorového zámku, kdy je zámek srdce trezoru. Po jeho odemčení se ještě otočí klikou pro stašení blokovacích čepů.

redundantní zámek, zdvojený

Redundantní zámek

Je zámek, který je možné otevřít dvěma způsoby. Nejčastěji elektronický se servisním klíčem. Potom je také v nabídce mechanický kombinační s elektronickou klávesnicí.