Elektronické trezorové zámky

Elektronické zámky přináší velké pohodlí při používání. Trezor otevřete zadáním šesti čísel (někdy jiný počet). Nastavení nebo změna nové kombinace je také velice uživateleské. Stejně snadné je výměna 9V baterie. Ta vydrží při běžném používání 2 - 3 roky. Elektronické zámky mohou mít další funkce jako je více uživatelů, zpoždění otevření, výpis událostí apod.

3740M elektronický zámek La Gard Basic

Otočný elektronický zámek LG 3740M se základním programovým vybavením Basic.

3619 Kč
s DPH

5750 La Gard otočná klávesnice

Kvalitní elektronická zadávací klávesnice LG5750 vhodná pro otočné trezorové zámky. Zadáte kombinaci a otočíte klávesnicí. Šetří to baterii.

2459 Kč
s DPH

6040M elektronický zámek La Gard 39E PRO

Otočný elektronický zámek LaGard comboguard 6040M s programovým vybavením 39E PRO.

4310 Kč
s DPH

Kontakt

Konstrukce zámků

přímo blokující trezorový zámek

Přímo blokující

Certifikované i když takové základní zámky, která blokují přímo otevření. Jsou tedy na trezoroech v nižším zabezpečení, jednoplášťových a nebo na vnitřních schránkách, prodejních automatech apod.

Rozvorový zámek

Zámek nepotřebuje ovládací kliku. Sám převádí pohyb do stran. Typicky otočíte klíčem a tím se stáhnou i blokovací čepy. Také jako elektronický zámek.

rozvor blokující trezorový zámek

Zámek do rozvorů

Asi nejčastější provedení trezorového zámku, kdy je zámek srdce trezoru. Po jeho odemčení se ještě otočí klikou pro stašení blokovacích čepů.

redundantní zámek, zdvojený

Redundantní zámek

Je zámek, který je možné otevřít dvěma způsoby. Nejčastěji elektronický se servisním klíčem. Potom je také v nabídce mechanický kombinační s elektronickou klávesnicí.