Servis trezorů a služby

Kvalitní, profesionální a rychlý servis trezorů chápeme jako naší vizitku. Poskytujeme záruční i pozáruční servis trezorů a trezorových zámků.

Každá manipulace s trezorem jako je stěhování, kotvení a servis je velice citlivá záležitost.
Může jí provádět pouze firma s koncesí!

Servis trezorů

Nejčastější je problém ztráty klíčů, zapomenutí kombinace nebo poškození trezoru. V takových případech nabízíme odborné otevření trezoru. Děláme co možná nejmenší škody protože máme léta zkušeností, znalosti konkrétních trezorů a profesionální špičkové nástroje a zařízení. Násilí a velké invazivní otvory používají zloději, laikové a firmy, které bychom nemohli doporučit.

prohlídka trezoru - revize

Pravidelná revizní prohlídka

Obzvláště instituce dbají na dlouhodobý a bezpečný provoz trezorů. Předcházejí vzniku závad. Provádíme pro ně pravidelné revize trezorů. Někdo revizi trezoru vyžaduje každý rok a někdy se udělá jen neplánovaně. Vhodný interval je hlavně podle stupně používání trezoru. Navštíví Vás náš technik a provede prohlídku trezoru. Není to tak jednoduché jak by se mohlo zdát na první pohled. K technické prohlídce potřebujete hlubší znalosti funkce trezoru a jeho mechanizmů. Prověří a změří vůle. Opotřebované a poškozené části trezoru se opraví nebo vymění. Něco utáhne, něco povolí, něco namaže, něco se mazat nesmí.

Zaškolení v používání

Takové zaškolení v používání trezoru je běžnou součástí předání každého nového trezoru. Předávající proškolí obsluhu trezoru. Nejdůležitější je samozřejmě zámek. Pracovník co předává trezor předvede funkce zámku a vysvětlí jak s ním správně manipulovat. Takové zaškolení je možné kdykoli. Při výměně pracovníků, uživatelů trezoru, když trezor zdědíte nebo ho koupíte s novým bytem.

Nenásilné otevření

Občas se stane, že máte zavřený, zamčený trezor a nevíte jak se do něj dostat. Technik přijede a zjišťuje závadu. Snaží se trezor otevřít aniž by musel něco poškodit. Klasicky mechanický kombinační číselník může být o jeden dílek posunutý. Občas uvízne nějaký předmět a nejde snadno otevřít dveře. Dveře také mohou být svěšené za roky používání (méně kvalitní nebo historické trezory). Zkrátka servis trezorů se začíná od jednoduchých řešení a když se hned nemusí použít násilí.

násilné otevření

Násilné otevření

Když všechny ostatní metody selžou musíme se do trezoru dostat za použití násilí. Do trezoru neexistují žádná zadní vrátka a vy jste jediný kdo do něj může přistupovat. Začíná se s co nejmenším násilím. Odborník se pozná podle toho, že nedělá příliš škody. Vrtá se například jen jedna dírka pro přístup k zámku. Samozřejmostí je, že se po otevírání trezor opraví, aby byl zase funkční (kromě levných trezorů, které se po násilném otevření vyhazují).

Servis trezorových zámků

Změna trezorového zámku

Vyměníme jeden typ zámku za jiný. Používáte trezor se zámkem na klíč a nechcete se o klíč starat? Vyměníme zámek za mechanický číselník nebo elektronickou klávesnici. Je to možné na trezorech z naší nabídky, na konkurenčních nebo i historických trezorech. Budete mít požadovaný způsob ovládaní a větší komfort.

Výměna zámku

Když Vašemu trezorovému zámku končí životnost, měl by se včas vyměnit za nový. Náklady na výměnu jsou zlomek toho když se rozbije zámek na zamčeném trezoru. Vyměnit je možné za naprosto stejný trezorový zámek. Za stejnou značku. Za modernější provedení kdy získáte třeba nové funkce nebo jen více pohodlí.

trezorový klíč

Výroba trezorových klíčů

Trezorové zámky a klíče jsou produkt, který běžně v obchodě nebo železářství neseženete. Stejně tak výroba trezorových klíčů patří mezi výsady některých trezorových firem a odborně zaměřených zámečníků. Nabízíme Vám výrobu trezorových klíčů a to prakticky jakýchkoli a všech výrobců. Nejlepší je dodat pro výrobu klíče i zámek, na takovou práci je 100% záruka. V případě výroby klíče podle klíče může ve výjimečných případech vzniknout potřeba klíč ještě mírně upravit k zámku, není to ale výrobní závada.

Kontakt